info@fleet.fi
+358 9 6898 8460
Palvelemme arkisin 9.00 – 16.00

 

Sakari Viitanen
Toimitusjohtaja
Fleet Innovation oy
sakari.viitanen@fleet.fi

 

Teemu Mikkola
Myyntijohtaja, FleetBike
0400 789 636
teemu.mikkola@fleet.fi

 

Henrik Arvonen
Hallintojohtaja
044 534 6120
henrik.arvonen@fleet.fi

Innopoli 3
Vaisalantie 6, 02130 Espoo
Y-tunnus: 2098898-4

 

Sanna Korte
Kaupallinen johtaja
044 986 6101
sanna.korte@fleet.fi

 

Antti Nyrhinen
Asiakaspalvelu & operatiivinen johtaja
050 355 2491
antti.nyrhinen@fleet.fi

 

Pauliina Wuorma
Palvelujohtaja
044 257 0035
pauliina.wuorma@fleet.fi

Laskutustiedot

Laskutustiedot:
Fleet Innovation on siirtynyt Fraguksen laskutusohjepalvelun käyttöön. Tarkista laskutusohje tästä.

FleetInnovation.FI.P.201640-0.idf3@pdfinbound.com
Fleet Innovation Oy
PL 10496, 00021 LASKUTUS

Verkkolaskuosoite: 003720988984
Operaattoritunnus: E204503

Laskutuslupakyselyt:

Voit lähettää laskutuslupakyselyt osoitteeseen info@fleet.fi. Asian käsittelyn nopeuttamiseksi, kerrothan selkeästi, mitä ajoneuvoa työ koskee.

Jätä yhteydenottopyyntö